Polleo Sport

Poslovnice i kontakti

Korisnička podrška: Besplatni telefon 0800 200 167

Poslovnica br.1 – Zagreb

Ozaljska 110

Tel.: 01 3692 448
E-mail: zgozaljska@polleosport.hr
Radno vrijeme: pon-sub: 09:00-20:00 h, Nedjeljom i blagdanima ne radimo.

Poslovnica br.2 – Osijek

Trg Ante Starčevića 5

Tel: 031 214 515
E-mail: osijek@polleosport.hr
Radno vrijeme: pon-sub: 09:00-20:00 h, Nedjeljom i blagdanima ne radimo.

Poslovnica br. 3 – Zagreb

Avenija Dubrovnik 15

Tel.: 01 6520 255
E-mail: velesajam@polleosport.hr
Radno vrijeme: pon-sub: 09:00-20:00 h, Nedjeljom i blagdanima ne radimo.

Poslovnica br. 4 – Zaprešić

Zaprešićka 2 (Westgate Shopping City)

Tel.: 01 3358 829
E-mail: westgate@polleosport.hr
Radno vrijeme: pon-ned: 10:00-21:00 h

Poslovnica br. 5 – Zadar

Ulica 112. Brigade 3

Tel.: 023 313 190
E-mail: zadar@polleosport.hr
Radno vrijeme: pon-pet: 09:00-20:00 h, sub: 09:00-15:00 h, Nedjeljom i blagdanima ne radimo.

Poslovnica br. 6 – Zagreb

Arena centar, Ulica Vice Vukova 6

Tel.: 01 6142 505
E-mail: arena@polleosport.hr
Radno vrijeme: pon-pet: 10:00-21:00 h, sub-ned: 09:00-21:00 h

Poslovnica br. 7 – Rijeka

Trg 111. brigade Hrvatske vojske bb

Tel.: 051 215 254
E-mail: rijeka@polleosport.hr
Radno vrijeme: pon-sub: 09:00-21:00 h, Nedjeljom i blagdanima ne radimo.

Poslovnica br. 8 – Zagreb

Augusta Cesarca 4 (Ban Centar), Europski trg

Tel.: 01 6463 466
E-mail: zgcentar@polleosport.hr
Radno vrijeme: pon-sub: 09:00-21:00 h, Nedjeljom i blagdanima ne radimo.

Poslovnica br. 9 – Varaždin

Pavlinska ulica 3

Tel.: 042 749 940
E-mail: varazdin@polleosport.hr
Radno vrijeme: pon-sub: 09:00-20:00 h, Nedjeljom i blagdanima ne radimo.

Poslovnica br. 10 – Split

City Center One Split, Vukovarska ulica 207

Tel.: 021 314 062
E-mail: ccsplit@polleosport.hr
Radno vrijeme: pon-ned: 09:00-21:00 h

Poslovnica br. 11 – Zagreb

City Center one East, Slavonska avenija 11 d

Tel.: 01 3899 948
E-mail: cceast@polleosport.hr
Radno vrijeme: pon-ned: 09:00-21:00 h

Poslovnica br. 12 – Osijek

Portanova trgovački centar, Svilajska 31a

Tel.: 031 628 650
E-mail: portanova@polleosport.hr
Radno vrijeme: pon-pet: 10:00-21:00 h, sub-ned: 09:00-21:00 h

Poslovnica br. 13 – Rijeka

Tower Center Rijeka, Ul. Janka Polića Kamova 81a

Tel.: 051 564 954
E-mail: rijekatower@polleosport.hr
Radno vrijeme: ponedjeljak: 13:00-21:00 h, utorak - subota: 9:00-21:00 h, nedjelja: 10:00-21:00 h

Pretplati se na Newsletter

Prijavi se i budi u tijeku sa najboljim akcijama i najnovijom ponudom.

Neispravan e-mail.

American Express Diners Maestro MasterCard Visa WS Pay PayPal SSL secured